Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

Hieronder vind je een overzicht van 'Team asv De Dijk':

Bij asv De Dijk vinden we het belangrijk dat we benaderbaar zijn voor onze leden, nieuwe leden en mensen die geinteresseerd zijn in onze vereniging. Tegelijkertijd zijn wij allemaal vrijwilligers en hebben we het ook vaak nog druk met ons leven buiten de club.

Uiteraard zijn wij telefonisch bereikbaar voor dringende zaken (zie onder), maar voor minder dringende zaken willen we je vragen een mail te sturen naar de relevante afdeling (zie onder) of naar ons algemene e- mailadres: info@asvdedijk.nl.

Wil je ook betrokken zijn bij asv De Dijk? Op welke manier dan ook? Fijn (want het gaat allemaal niet vanzelf helaas)! Mail naar info@asvdedijk.nl 

Onderwerp Naam Nummer E-mail
Hoofd Opleidingen Martin Steenvoorden   hoofdopleidingen@asvdedijk.nl
Manager Maatschappelijke projecten Tamira van Heerwaarden 06-53650428 maatschappelijkeprojecten@asvdedijk.nl
Wedstrijdsecretariaat Michel de Soet 06-12159992 wedstrijdsecretariaat@asvdedijk.nl
  • Bestuurslid Voetbaltechnische zaken
  • Vice-voorzitter
Loek Wisman   loek.wisman@gmail.com 
  • Ledenadministratie
  • Organisator Minileague
Mary Soetebier   ledenadministratie@asvdedijk.nl
  • Woordvoerder PR & Media
  • Bestuurslid, voorzitter
Julius Egan 06-14145814 voorzitter@asvdedijk.nl
Penningmeester Arnold Klamer   penningmeester@asvdedijk.nl
Kantine Jannie Bruin 020-4904560 Alleen tijdens openingstijden kantine bereikbaar
  • Inkoop kantine
  • Administratie
Paul Kemper   kemp0619@planet.nl
Commissie Sportiviteit en Respect

Arjen Tromp

Eveline de Gouw

  arjentromp@hotmail.com 
vertrouwenspersoon@asvdedijk.nl
Commissie Voetbal Technische Zaken, bovenbouw (teams O13 t/m O19) Abdel Asouali   abdel@asvdedijk.nl

Bestuurslid, secretaris en communicatie 

Mary Jane Olumagba  

secretaris@asvdedijk.nl, info@asvdedijk.nl

Bestuurslid, voetbalorganisatorische zaken Tjerk Bosker  

facilitair@asvdedijk.nl

Bestuurslid, algemeen Sabi el Moussaoui  

sabicastro@live.nl

Coördinator onderbouw (teams O8 t/m O12) Donovan Morée  

coordinatoronderbouw@asvdedijk.nl

Coordinator bovenbouw (teams O13 t/m O19) Ron Stoffels   coordinatorbovenbouw@asvdedijk.nl
Contactpersoon Vrouwen 1 Irma Steengraver   irmasteengraver@gmail.com

Coordinator Vrouwen- & meidenvoetbal

Voetbal Technische Zaken vrouwen- en meidenvoetbal

Arie van Ankeren   tcvrouwenmeiden@asvdedijk.nl

Voetbal Organisatorische Zaken vrouwen- en meidenvoetbal
Manager Vrouwen 1

Yasemin Bas    
Voorzitter Vrouwen- & meidencommissie Hebe Helmons   hebe.helmons@gmail.com
Lid vrouwen- & meidencommissie.
Communicatie Ouders/ verzorgers
Carolien Lucy Schonfeld 06-22486375 carolien@kra.nl
Vertrouwenspersoon Eveline de Gouw
Arjen Tromp
 

vertrouwenspersoon@asvdedijk.nl

Coördinator O12

Emiel Neervoort & Tisha van Vliet

 

 

Coördinator O11

Maarten Diepenmaat

 

 

Coördinator O10

Rene Terpstra

 

 

Coordinator 09

Paul van der Meijden

 

 

Coördinator O8

Sander Boon

 

 

Coördinator Instuif, MiniLeague, ChampionsL

Ahmed Abdelmalki

 

 


 

Contactgegevens:
Schellingwouderdijk 220
1023 NL Amsterdam

KNVB Nummer: BBCY72O

Bankrekening NL17INGB0004967472
KvK-nummer: 34127751
BTW-nummer: NL 8097 51 781 B01

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!