Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

Hieronder vind je een overzicht van 'Team asv De Dijk 2020-2021'.

Bij asv De Dijk vinden we het belangrijk dat we benaderbaar zijn voor onze leden, nieuwe leden en mensen die geinteresseerd zijn in onze vereniging.
Tegelijkertijd zijn wij allemaal vrijwilligers en hebben we het ook vaak nog druk met ons leven buiten de club.
Uiteraard zijn wij telefonisch bereikbaar voor dringende zaken (zie onder), maar voor minder dringende zaken willen we je vragen een mail te sturen naar de relevante afdeling (zie onder) of naar ons algemene e- mailadres: info@asvdedijk.nl.

Wil je ook betrokken zijn bij asv De Dijk? Op welke manier dan ook? Fijn (want het gaat allemaal niet vanzelf helaas)!

Mail naar info@asvdedijk.nl 

Onderwerp Naam Nummer E-mail
Hoofd Opleidingen Martin Steenvoorden   hoofdopleidingen@asvdedijk.nl
  • Verenigingsmanager
  • Coördinator/ aansturing jeugdtrainers
Reda Ayou   ayoucoaching@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat Michel de Soet 06-12159992 wedstrijdsecretariaat@asvdedijk.nl
  • Commissie Voetbal Technische Zaken, senioren
  • Bestuurslid, Voetbaltechnische zaken, & vice-voorzitter
Loek Wisman   loek.wisman@gmail.com 
  • Ledenadministratie
  • Organisator Minileague en Mary Soetebier Toernooi
Mary Soetebier   ledenadministratie@asvdedijk.nl
  • Commissie Voetbaltechnische Zaken, onderbouw (teams O8 t/m O12)
  • Woordvoerder PR & Media
  • Bestuurslid, voorzitter
Julius Egan 06-14145814 voorzitter@asvdedijk.nl
Penningmeester a.i. André de Vries   penningmeester@asvdedijk.nl
Kantine Jannie Bruin 020-4904560 Alleen tijdens openingstijden kantine bereikbaar
  • Inkoop kantine
  • Administratie
Paul Kemper   kemp0619@planet.nl
Commissie Sportiviteit en Respect Arjen Tromp   arjentromp@hotmail.com
Commissie Voetbal Technische Zaken, bovenbouw (teams O13 t/m O19) Abdel Asouali   abdel@asvdedijk.nl

Bestuurslid, secretaris en communicatie 

Hebe Helmons  

secretaris@asvdedijk.nl
info@asvdedijk.nl

Bestuurslid, facilitaire zaken en voetbalorganisatorische zaken Tjerk Bosker  

facilitair@asvdedijk.nl

Bestuurslid, algemeen Sabi el Moussaoui  

sabicastro@live.nl

Coördinator onderbouw (teams O8 t/m O12) - Voetbaltechnisch Donovan Morée  

coordinatoronderbouw@asvdedijk.nl

Coordinator bovenbouw
(teams O13 t/m O19)
Voetbaltechnisch
Marvin Pinas   coordinatorbovenbouw@asvdedijk.nl
Website beheer Marianne Ouwerkerk  

nieuws@asvdedijk.nl

Voorzitter Eeuwcommissie Ton Langelaar  

ton.langelaar@mrlangelaar.nl

Vertrouwenspersoon Eveline de Gouw  

vertrouwenspersoon@asvdedijk.nl

Coördinator O12

Ahmet Celikay

 

 

Coördinator O11

Emiel Neervoort

 

 

Coördinator O10

Jaouad Talibi

 

 

Coördinator O9

Alex Beekmeijer en

Rene Terpstra

 

 

Coördinator O8

Paul van der Meijden

 

 

Coördinator < O8 (MiniLeague, Champions League, Instuif)

Ahmed Abdelmalki

 

 

 

Contactgegevens:
Schellingwouderdijk 220
1023 NL Amsterdam

KNVB Nummer: BBCY72O

Bankrekening NL17INGB0004967472
KvK-nummer: 34127751
BTW-nummer: NL 8097 51 781 B01

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!