Wedstrijden - asv De Dijk

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijden

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 feb 15:00 Dijk De asv 1 (zon) Jodan Boys
4 feb 14:30 TOB Rksv 35+4 Dijk De asv 35+1
4 feb 16:30 RCZ 45+1 Dijk De asv 45+1
4 feb 15:15 Dijk De asv 2 Overamstel sc. 3
5 feb 12:00 Volendam (rkav) 3 (zon) Dijk De asv 2 (zon)
6 feb 20:55 Dijk De asv 2 (zaal) SCPB'22 1 (zaal)
5 feb 14:30 OSC 2 (zon) Dijk De asv 3 (zon)
9 feb 21:05 Dijk De asv 4 (zaal) AZV (Amstelveen) 14 (zaal)
8 feb 21:05 ABN AMRO z.v.c. 6 (zaal) Dijk De asv 5 (zaal)
4 feb 10:00 De Dijk instuif De Dijk instuif
4 feb 12:15 Dijk De asv JO16-1 DRC JO16-1
5 feb 14:00 Dijk De asv JO16-1 (zon) Waterwijk asc JO16-3 (zon)
4 feb 10:15 Dijk De asv JO15-1 Foresters JO15-1
5 feb 11:30 Ouderkerk sv. JO15-2 (zon) Dijk De asv JO15-1 (zon)
4 feb 15:45 Dijk De asv JO15-2 VVZ '49 JO15-1
4 feb 14:30 Dijk De asv JO14-1 Huizen JO14-1
4 feb 8:30 Dijk De asv JO13-1 Zeeburgia avv JO13-4
4 feb 12:30 RCZ JO13-2 Dijk De asv JO13-2
4 feb 13:00 Dijk De asv JO13-3 AS'80 JO13-5
4 feb 8:30 Dijk De asv JO13-4 Abcoude fc JO13-5
4 feb 13:45 Dijk De asv JO12-1 TABA afc JO12-1
4 feb 12:00 Dijk De asv JO12-2 TABA afc JO12-2
4 feb 10:15 Dijk De asv JO12-3 TOS-Actief JO12-1
4 feb 10:15 DRC JO12-2 Dijk De asv JO12-4
4 feb 8:30 Dijk De asv JO12-5 WV-HEDW JO12-3
4 feb 12:30 Meteoor De sv. JO12-2 Dijk De asv JO12-6
4 feb 11:30 AFC IJburg JO12-6 Dijk De asv JO12-7
4 feb 8:30 AFC 34 JO11-1 Dijk De asv JO11-1
4 feb 8:30 Dijk De asv JO11-2 WV-HEDW JO11-3
4 feb 10:15 Dijk De asv JO11-3 WV-HEDW JO11-2
4 feb 13:45 Dijk De asv JO11-4 Ilpendam JO11-1
4 feb 9:00 FC Weesp JO11-3JM Dijk De asv JO11-5
4 feb 12:00 Dijk De asv JO11-6 Westzaan JO11-1JM
4 feb 12:00 Purmersteijn JO10-1 Dijk De asv JO10-1
4 feb 11:30 Dijk De asv JO10-2 AFC JO10-2
4 feb 8:30 ASC De Volewijckers JO10-2 Dijk De asv JO10-3
4 feb 10:00 Dijk De asv JO10-4 WV-HEDW JO10-3
4 feb 10:00 WV-HEDW JO10-5 Dijk De asv JO10-5
4 feb 10:00 SV Rood-Wit Zaanstad JO10-1 Dijk De asv JO10-6
4 feb 11:30 Dijk De asv JO10-7 IVV JO10-2
4 feb 9:00 Diemen sv. JO10-5 Dijk De asv JO10-8
4 feb 11:00 AFC JO9-3 Dijk De asv JO9-1
4 feb 8:30 Dijk De asv JO9-2 Zeeburgia avv JO9-3
4 feb 11:30 Dijk De asv JO9-3 FC Amsterdam JO9-1
4 feb 9:45 Kadoelen sv. JO9-1 Dijk De asv JO9-4
4 feb 8:30 Dijk De asv JO9-6 WV-HEDW JO9-6
4 feb 9:30 Huizen JO9-5 Dijk De asv JO9-7
4 feb 10:30 Waterwijk asc JO8-2 Dijk De asv JO8-1
4 feb 8:30 Dijk De asv JO8-2 AFC IJburg JO8-2
4 feb 10:15 AS'80 JO8-8 Dijk De asv JO8-3
4 feb 9:00 Muiden sc. JO8-3 Dijk De asv JO8-4
4 feb 10:15 Dijk De asv MO15-1 Volendam (rkav) MO15-1
4 feb 10:30 Schagen United MO13-1 Dijk De asv MO13-1
4 feb 16:30 Dijk De asv MO13-2 DRC MO13-1
4 feb 10:00 Dijk De asv MO10-1 OSV MO10-1
4 feb 8:30 Dijk De asv MO8-1 Sporting Martinus JO8-8
4 feb 12:15 Dijk De asv O21-1 Hollandia O21
4 feb 11:30 Wartburgia asv VR4 Dijk De asv VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!