Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 okt 14:30 Nieuwenhoorn Dijk De asv 1 (zon)
8 okt 14:00 Dijk De asv 45+1 ZCFC 45+1
8 okt 14:00 Dijk De asv 35+1 TOB Rksv 35+1
5 okt 22:00 Dijk De asv 1 (zaal) Plein83 8 (zaal)
7 okt 21:30 FC Weesp 35+6 Dijk De asv 35+1
7 okt 20:30 Dijk De asv 35+1 ASC De Volewijckers 35+1
7 okt 22:30 AFC IJburg 35+1 Dijk De asv 35+1
7 okt 22:00 Dijk De asv 35+1 SDOB 35+2
4 okt 20:30 Dijk De asv 1 Assendelft 1
8 okt 11:30 Volendam (rkav) 7 Dijk De asv 2
3 okt 21:55 TOB Rksv 29 (zaal) Dijk De asv 2 (zaal)
2 okt 11:30 KFC 3 (zon) Dijk De asv 2 (zon)
2 okt 15:45 SDZ 3 (zon) Dijk De asv 3 (zon)
6 okt 20:10 AZV (Amstelveen) 13 (zaal) Dijk De asv 4 (zaal)
5 okt 21:05 Dijk De asv 5 (zaal) APGS 1 (zaal)
8 okt 10:00 De Dijk CL De Dijk CL
8 okt 10:00 De Dijk mini-instuif De Dijk mini-instuif
2 okt 10:30 TABA afc JO16-2 (zon) Dijk De asv JO16-1 (zon)
8 okt 10:00 Swift JO15-1 Dijk De asv JO15-1
8 okt 9:30 JOS Watergraafsmeer JO15-1 Dijk De asv JO15-2
2 okt 9:00 AFC IJburg JO14-4 (zon) Dijk De asv JO14-1 (zon)
8 okt 10:30 AFC JO13-6 Dijk De asv JO13-2
5 okt 18:30 DTA Fortius asv JO13-4 Dijk De asv JO13-2
5 okt 18:30 Zeeburgia avv JO13-7 Dijk De asv JO13-3
8 okt 11:30 TABA afc JO13-3 Dijk De asv JO13-3
8 okt 11:45 Dijk De asv JO12-1 TABA afc JO12-1
8 okt 10:00 Monnickendam JO12-1 Dijk De asv JO12-2
8 okt 11:00 AFC IJburg JO12-3 Dijk De asv JO12-3
8 okt 10:00 GeuzenMiddenmeer JO12-3 Dijk De asv JO12-4
8 okt 11:30 ZVC '22 JO12-3 Dijk De asv JO12-5
8 okt 10:00 Dijk De asv JO12-6 TABA afc JO12-4
8 okt 11:30 Purmerland JO12-1 Dijk De asv JO12-7
8 okt 10:00 Dijk De asv JO11-1 Swift JO11-2
8 okt 11:45 Dijk De asv JO11-2 Zeeburgia avv JO11-2
8 okt 10:15 TOS-Actief JO11-1 Dijk De asv JO11-3
8 okt 8:30 WV-HEDW JO11-4 Dijk De asv JO11-4
8 okt 9:15 AFC IJburg JO11-7 Dijk De asv JO11-6
5 okt 17:30 Dijk De asv JO10-1 ASC De Volewijckers JO10-1
8 okt 11:30 Dijk De asv JO10-1 Ouderkerk sv. JO10-1
8 okt 10:00 WV-HEDW JO10-2 Dijk De asv JO10-2
8 okt 9:00 GeuzenMiddenmeer JO10-1 Dijk De asv JO10-3
8 okt 10:45 Diemen sv. JO10-2 Dijk De asv JO10-4
8 okt 10:30 TOS-Actief JO10-3 Dijk De asv JO10-5
8 okt 11:30 Dijk De asv JO10-7 Meer De sv. JO10-3
8 okt 9:30 Sporting Martinus JO9-1 Dijk De asv JO9-1
8 okt 11:30 Dijk De asv JO9-2 Fortuna Wormerveer sv JO9-2
8 okt 9:00 Wartburgia asv JO9-1 Dijk De asv JO9-3
8 okt 10:00 Dijk De asv JO9-4 Ouderkerk sv. JO9-1
8 okt 11:30 Dijk De asv JO9-5 Ilpendam JO9-2
8 okt 10:00 Dijk De asv JO9-6 Meteoor De sv. JO9-1
8 okt 11:30 Dijk De asv JO9-7 TOS-Actief JO9-4
8 okt 9:00 FC Weesp JO8-2 Dijk De asv JO8-1
8 okt 9:00 Diemen sv. JO8-2 Dijk De asv JO8-2
8 okt 10:00 Dijk De asv JO8-3 GeuzenMiddenmeer JO8-1
8 okt 11:30 Dijk De asv JO8-4 SDW JO8-3
8 okt 10:00 Dijk De asv JO8-5 SDOB JO8-1
8 okt 14:00 AFC IJburg MO15-1 Dijk De asv MO15-1
8 okt 12:30 Hoofddorp s.v. MO13-1 Dijk De asv MO13-1
8 okt 10:00 Dijk De asv MO13-2 Diemen sv. MO13-1
8 okt 10:00 SDW MO10-1 Dijk De asv MO10-1
8 okt 10:00 CSW MO8-1 Dijk De asv MO8-1
8 okt 15:00 Dijk De asv O21-1 Argon O21
8 okt 12:15 Dijk De asv VR1 DEVO'58 VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!