Cookie beleid asv De Dijk

De website van asv De Dijk is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Toernooiagenda

Toernooiagenda

Toernooien 2023/2024:
10-09-2023: Kwalificatietoernooi bij FC VVC voor O9-1
17-09-2023: Kwalificatietoernooi bij FC VVC voor O10-1
30-03-2024 (Paaszaterdag): Toernooi bij TOS Actief voor MO13-1
30-03-2024 (Paaszaterdag): Toernooi bij sv Enkhuizen voor O9-1, O10-1 en O10-4
30-03-2024 (Paaszaterdag): Markermeertoernooi voor O9-4, Kolibries en Toekans

07-04-2024: Toernooi bij Odin 59 voor O13-4
01-05-2024: Toernooi bij Alphense Boys voor combi O9-1/2/3

09-05-2024 (Hemelvaartsdag) ING Hemelvaarttoernooi Sc Victoria 02 voor O10-1 en O11-1
19-05-2024: Ben Mesman Toernooi bij Overbos voor O13-5
19-05-2024 (1e Pinksterdag): asv De Dijk Cup voor selectie O8 t.m. O12
19-05-2024 (1e Pinksterdag): Toernooi bij Volewijckers voor Kolibries en Toekans
20-05-2024: Toernooi bij Volewijckers voor O13-2 en O13-3
20-05-2024: Toernooi bij Waterwijk voor O13-4
20-05-2024 (2e Pinksterdag): asv De Dijk Cup voor overige teams O8 t/m O12
01-06-2024: Toernooi bij IVV voor O8-1, O8-3, O9-1(als O10-1) en O11-3
01-06-2024: Toernooi bij Alliance 22 voor O10-2
01-06-2024: Toernooi bij Zuidvogels in Huizen voor O10-4
01-06-2024: Toernooi bij GeuzenM'meer voor O13-2
02-06-2024: Toernooi bij IVV voor MO11-1 en O14-2
02-06-2024: Waterwijk toernooi voor O11-2
08-06-2024: asv De Dijk 8e Mary Soetebier Minitoernooi voor Famingo's, IJsvogels, Kolibries, Tijgers, Toekans, Zwaluwen en een CL-team
08-06-2024: Toernooi bij Purmerend voor O14-2
08-06-2024: Toernooi bij RKAV Volendam voor O13-2
08-06-2024: Toernooi bij Geel-Wit in Haarlem voor O10-4
08-06-2024: Toernooi bij BFC voor O9-3
08-06-2024: BVC Spieren voor spieren Jan Woortman toernooi voor O8-1
09-06-2024: Toernooi bij de Blokkers voor O9-1
15-06-2024: Evert Wilcke Toernooi bij Wherevogels voor MO13-1
15-06-2024: Toernooi bij BFC voor O14-2
15-06-2024: Toernooi bij De Blokkers voor O13-3
15-06-2024: Ella Arendse toernooi bij RCZ voor O10-3, O10-4, O10-6 en O10-7
15-06-2024: Evert Wilcke Jeugdtoernooi voor O8-1
15-06-2024: DRC Toernooi voor O10-1(als O11) en Flamingo's
15-06-2024: Hette Poelstra Toernooi bij WV-HEDW voor O9-1 en O9-2
16-06-2024: Ella Arendse toernooi bij RCZ voor O13-4 en O13-5
16-06-2024: Toernooi bij Waterwijk voor O8-1 en O8-3
22-06-2024: asv De Dijk Meidentoernooi voor alle meidenteams
22-06-2024: Sycade Talent Tournement bij sc Genemuiden voor O9-1, O9-2, O10-1, O10-2, O11-1 en O11-2
22-06-2024: Toernooi bij SDO voor O11-3(als O12-3) en O10-4



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!