Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijden

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 14:15 GeuzenMiddenmeer 45+1 Dijk De asv 45+1
11 dec 13:30 Dijk De asv 35+1 SDW 35+1
18 dec 14:15 Koninklijke HFC 45+1 Dijk De asv 45+1
12 dec 13:30 TOG 3 (zon) Dijk De asv 2 (zon)
5 dec 14:00 Dijk De asv 2 (zon) FIT avv 3 (zon)
11 dec 14:45 WV-HEDW 14 Dijk De asv 2
11 dec 12:15 Dijk De asv JO17-2 Breukelen FC JO17-2
5 dec 14:00 Dijk De asv JO15-1 (zon) Ouderkerk sv. JO15-1 (zon)
12 dec 9:00 AFC JO15-1 (zon) Dijk De asv JO15-1 (zon)
12 dec 9:00 ST Pancratius/Badhoevedorp JO14-3 (zon) Dijk De asv JO14-1 (zon)
5 dec 14:00 Dijk De asv JO14-1 (zon) Buitenveldert sc. JO14-3 (zon)
11 dec 14:00 Dijk De asv JO14-1 Bloemendaal JO14-1
11 dec 10:30 IVV JO13-1 Dijk De asv JO13-3
11 dec 8:45 Dijk De asv JO13-4 Zuidoost United JO13-3
11 dec 10:30 Dijk De asv JO12-1 ASV Arsenal JO12-2
11 dec 8:30 JOS Watergraafsmeer JO12-1 Dijk De asv JO12-2
11 dec 10:30 OSV JO11-1 Dijk De asv JO11-1
11 dec 8:45 Dijk De asv JO11-2 WV-HEDW JO11-2
11 dec 10:30 Dijk De asv JO11-3 ASC De Volewijckers JO11-2
11 dec 10:30 Dijk De asv JO11-4 Buitenveldert sc. JO11-2
11 dec 9:00 TOS-Actief JO11-4 Dijk De asv JO11-5
18 dec 12:00 Dijk De asv JO11-6 RAP sv. JO11-1
11 dec 9:45 Zeeburgia avv JO11-4 Dijk De asv JO11-6
11 dec 9:00 DWS afc JO10-1 Dijk De asv JO10-1
11 dec 12:00 Dijk De asv JO10-2 Jong Holland JO10-1
11 dec 10:30 Dijk De asv JO10-3 AS'80 JO10-7
18 dec 12:00 Dijk De asv JO10-3 WV-HEDW JO10-6
11 dec 10:00 WV-HEDW JO10-4 Dijk De asv JO10-4
11 dec 9:00 RKAVIC JO10-2 Dijk De asv JO10-5
11 dec 12:00 Dijk De asv JO10-6 SDZ JO10-6
11 dec 8:30 Kadoelen sv. JO10-2 Dijk De asv JO10-7
11 dec 10:30 DOB JO10-1 Dijk De asv JO10-8
18 dec 9:45 Purmersteijn JO9-1 Dijk De asv JO9-1
11 dec 9:00 Dijk De asv JO9-1 Reiger Boys JO9-1
11 dec 8:45 SDOB JO9-1 Dijk De asv JO9-2
11 dec 9:00 Dijk De asv JO9-3 Dijk De asv JO9-6
11 dec 10:05 AFC IJburg JO9-5 Dijk De asv JO9-4
11 dec 9:15 DOB JO9-1 Dijk De asv JO9-5
11 dec 10:30 Dijk De asv JO9-7 Diemen sv. JO9-6
11 dec 10:15 Reiger Boys JO8-1 Dijk De asv JO8-1
18 dec 12:00 Dijk De asv JO8-1 Spirit 30 (SC) JO8-1
11 dec 10:30 Dijk De asv JO8-2 DRC JO8-1
11 dec 9:00 Dijk De asv JO8-3 AFC JO8-5
11 dec 9:00 Dijk De asv JO8-4 OSV JO8-1
11 dec 9:00 AFC IJburg JO8-5 Dijk De asv JO8-5
11 dec 8:30 JOS Watergraafsmeer JO8-1 Dijk De asv JO8-6
11 dec 8:45 Dijk De asv MO13-1 Abcoude fc MO13-2
18 dec 12:00 DRC MO13-1 Dijk De asv MO13-1
11 dec 11:45 Koninklijke HFC MO13-2 Dijk De asv MO13-2
18 dec 12:00 Dijk De asv MO13-2 Swift MO13-1
11 dec 8:30 Kadoelen sv. MO11-2 Dijk De asv MO11-1
18 dec 12:00 Dijk De asv MO11-1 WSV 1930 MO11-1
18 dec 9:30 RAP sv. MO10-1 Dijk De asv MO10-1
11 dec 12:00 Dijk De asv MO10-1 TOS-Actief MO10-1
14 dec 20:00 SDZ O23 Dijk De asv O23
11 dec 12:15 Dijk De asv VR1 DZS VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!